حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

روش پرداخت

روش های پرداخت و ارسال کالا

روش های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه بانکی : 

با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید . مزیت این نوع پرداخت نسبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در فروشگاه کنجد ۹۸ به صورت آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند و فقط قبل از ارسال با مشتری تماس گرفته می شود تا اطلاعات ارسال توسط مشتری تایید گردد .

روش های پرداخت

پرداخت بصورت کارت به کارت یا واریز به حساب :

در این روش بعد از اینکه شما عزیزان پیش فاکتور را دریافت کردید و آنرا به تایید رساندید شما باید مبلغ سفارش خود را به حساب بانکیفروشگاه کنجد ۹۸واریز نمایید . بدیهی است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش و واحد حسابداری فروشگاه دکاشاپ می باشد و حتما باید در زمان اداری فروشگاه به تایید برسد . بدین معنی که سفارش شما تا زمان تایید نهایی معلق خواهد ماند و شما باید منتظر تماس کارشناسان ما باشیدو اگر چنانچه کارشناسان ما با شما تماس نگرفتند به این معنی می باشد که یا مبلغ شما واریز نشده یا بدلیل شلوغی کار دیر تماس خواهند گرفت حال اگر نگران هستید می توانید با فروشگاه تماس بگیرید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

روش های پرداخت

پرداخت همزمان با تحویل کالا :

این شیوه پرداخت مختص شهر تهران ( مناطق ۲۲ گانه ) است و مشتریان میتوانند با انتخاب این گزینه هنگام تحویل گرفتن سفارش در محل تحویل انتخابی ، مبلغ فاکتور را پرداخت نمایند . بدیهیست که ارسال های ما از طریق پیک های اینترنتی انجام میشود و کمتر از یک ساعت بصورت پلمپ و بسته بندی در اختیار شما قرار میگیرد.گفتنی است این پیک ها کارت خوان همراه هم دارند و میتوانید از طریق پوز مبلغ را حساب کنید. حال اگر چنانچه بسته از پلمپ باز شده بود شما میتوانید این مهم را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

 

شماره حسابها:

۶۱۰۴۳۳۷۸۰۰۷۵۱۳۲۱ بانک ملت

۶۲۷۳۸۱۱۱۲۴۳۴۴۱۶۶ بانک انصار

حتما بعد از واریز تماس بگیرید

۰۹۱۳۲۵۵۱۳۸۵ اردکانی

 

 

X